×

سوالات متداول

در این بخش سعی شده که به تمام سوالات پیش بینی شده شما پاسخ داده شود . در صورت یافت نکردن پاسخ خود، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
پیکسل ساز چه خدماتی ارائه می کند ؟
پیکسل ساز خدماتی چون خلق ایده های استارت آپ ها ، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) وبسایت و اپلیکیشن ، تولید و برنامه نویسی اپلیکیشن های اندرویدی ، طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین سفارشی ، ساخت فروشگاه شرکتی ، طراحی حرفه ای لوگو ، موشن گرافیک و ساخت هر گونه محصول دیجیتال را ارائه می کند.
هزینه و زمان هر پروژه چگونه محاسبه می شود ؟
هزینه طراحی و پیاده سازی هر پروژه با توجه به نیاز های پروژه بررسی خواهد شد . پیشنهاد می شود که جهت بررسی سریع ، و اعلام زمان و هزینه دقیق پروژه ، یک فایل متنی مانند Word یا PDF شامل تمامی توضیحات و نیاز های کسب و کار آنلاین خود تهیه نمایید تا ما صفحات مورد نیاز کسب و کار آنلاین شما را محاسبه نماییم.
شیوه همکاری چگونه خواهد بود ؟
هر صفحه با تایید شما تکمیل خواهد شد و مرحله به مرحله ، کار پیش خواهد رفت. در هر مرحله برای شما پروتوتایپ ( ویدیویی از عملکرد محصول) ارسال خواهد شد تا مشاهده نمایید، وقتی که روی آیتمی کلیک یا تاچ می شود ، چه منو یا صفحه ای باز خواهد شد، تا طی 24 ساعت فرصت بررسی ، بخش مورد نظر را بررسی نمایید و در صورت نیاز به تغییرات، لیست موارد مورد نیاز به تغییر را ارسال نمایید تا اعمال گردد. در پایان پروژه فایل ایکس دی رابط کاربری به همراه فونت های اورجینال تقدیم شما خواهد شد.
تسویه حساب در چند نوبت انجام خواهد شد ؟
جهت تسویه حساب مثل همیشه 50% مبلغ کل پروژه به عنوان پیش پرداخت ، در ابتدای پروژه دریافت و الباقی مبلغ در انتهای پروژه و هنگام دریافت فایل های اصلی پروژه دریافت خواهد شد.
تعداد دفعات تغییرات چند دفعه می باشد ؟
اعمال تغییرات نا محدود بوده به طوری که هر صفحه با تایید شما تکمیل خواهد شد ، در صورتی که بعد از تایید هر بخش از پروژه، درخواست ویرایش داده شود، به زمان و هزینه پروژه افزوده خواهد شد توجه فرمایید که بعد از تحویل پروژه، درخواست ویرایش به عنوان یک پروژه جدید محصوب شده و نیاز به بررسی مجدد خواهد داشت
پیکسل ساز چه برتری نسبت به سایر رقبا دارد ؟
یکی از مزایای پیکسل ساز این است که این را حق شما می داند تا در جریان تمامی مراحل ( از طراحی تا تولید ) یک محصول دیجیتال قرار بگیرید. به طوری که هر بخش از محصول ( وبسایت یا اپلیکیشن ) با تایید شما تکمیل شده و به مرحله بعد خواهیم رفت در هر مرحله برای شما پروتوتایپ ( ویدیویی از عملکرد محصول) ارسال خواهد شد تا مشاهده نمایید که وقتی که روی آیتمی کلیک یا تاچ می شود ، چه منو یا صفحه ای باز خواهد شد.
چه تضمینی جهت کیفیت کار وجود دارد ؟
پیکسل ساز تضمین می کند که پس از طراحی صفحه اصلی محصول ( وبسایت یا اپلیکیشن ) و بررسی شما کارفرمای گرامی ، در صورت عدم رضایت از طراحی ، کل مبلغ پیش پرداخت را باز گرداند.
چه روش های پرداختی وجود دارد ؟
جهت راحتی حال شما چهار روش پرداخت در نظر گرفته شده است که شامل : پرداخت از طریق درگاه پرداخت - پرداخت از طریق شماره شبا - پرداخت از طریق کارت به کارت و پرداخت از طریق ارز دیجیتال تتر (USDT erc20) می باشد که در هنگام شروع همکاری ارائه خواهد شد.