×

سوالات متداول

در این بخش سعی شده که به تمام سوالات پیش بینی شده شما پاسخ داده شود . در صورت یافت نکردن پاسخ خود، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
پیکسل ساز چه خدماتی ارائه می کند ؟
پیکسل ساز خدماتی چون خلق ایده های استارت آپ ها ، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (UI/UX) وبسایت و اپلیکیشن ، تولید و برنامه نویسی اپلیکیشن های اندرویدی ، طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین سفارشی ، ساخت فروشگاه شرکتی ، طراحی حرفه ای لوگو ، موشن گرافیک و ساخت هر گونه محصول دیجیتال را ارائه می کند.
پیکسل ساز چه برتری نسبت به سایر رقبا دارد ؟
یکی از مزایای پیکسل ساز این است که این را حق شما می داند تا در جریان تمامی مراحل ( از طراحی تا تولید ) یک محصول دیجیتال قرار بگیرید. به طوری که هر بخش از محصول ( وبسایت یا اپلیکیشن ) با تایید شما تکمیل شده و به مرحله بعد خواهیم رفت در هر مرحله برای شما پروتوتایپ ( ویدیویی از عملکرد محصول) ارسال خواهد شد تا مشاهده نمایید که وقتی که روی آیتمی کلیک یا تاچ می شود ، چه منو یا صفحه ای باز میشه.
چه تضمینی جهت کیفیت کار وجود دارد ؟
پیکسل ساز تضمین می کند که پس از طراحی صفحه اصلی محصول ( وبسایت یا اپلیکیشن ) و بررسی شما کارفرمای گرامی ، در صورت عدم رضایت از طراحی ، کل مبلغ پیش پرداخت را باز گرداند.
هزینه و زمان هر پروژه چگونه محاسبه می شود ؟
هزینه طراحی و پیاده سازی هر پروژه با توجه به نیاز های پروژه بررسی خواهد شد . پیشنهاد می شود که جهت بررسی سریع ، و اعلام زمان و هزینه دقیق پروژه ، یک فایل متنی مانند Word یا PDF شامل تمامی توضیحات و نیاز های کسب و کار آنلاین خود تهیه نمایید تا ما صفحات مورد نیاز کسب و کار آنلاین شما را محاسبه نماییم.
چه روش های پرداختی وجود دارد ؟
جهت راحتی حال شما چهار روش پرداخت در نظر گرفته شده است که شامل : پرداخت از طریق درگاه پرداخت - پرداخت از طریق شماره شبا - پرداخت از طریق کارت به کارت و پرداخت از طریق ارز دیجیتال تتر (USDT erc20) می باشد که در هنگام شروع همکاری ارائه خواهد شد.
تسویه حساب در چند نوبت انجام خواهد شد ؟
جهت تسویه حساب مثل همیشه 50% مبلغ کل پروژه ، در ابتدای پروژه دریافت و الباقی مبلغ در انتهای پروژه و هنگام دریافت فایل های اصلی پروژه دریافت خواهد شد.